AH902107 | Arthouse, Lloyd Blush Stone Texture - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH902107 |
| Pattern Name | Lloyd Blush Stone Texture |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Wet Removable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Pink |
| Theme | Faux Effects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH902107 | Arthouse, Lloyd Blush Stone Texture - Brewster Wallpaper
AH902107 | Arthouse, Lloyd Blush Stone Texture - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH902107 |
| Pattern Name | Lloyd Blush Stone Texture |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Wet Removable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Pink |
| Theme | Faux Effects |
Original: $24.50
-65%$24.50
$8.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH902107 |
| Pattern Name | Lloyd Blush Stone Texture |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Wet Removable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Pink |
| Theme | Faux Effects |
























