AH923800 | Arthouse, Herman Light Brown Wood - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH923800 |
| Pattern Name | Herman Light Brown Wood |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Brown |
| Theme | Faux Effects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH923800 | Arthouse, Herman Light Brown Wood - Brewster Wallpaper
AH923800 | Arthouse, Herman Light Brown Wood - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH923800 |
| Pattern Name | Herman Light Brown Wood |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Brown |
| Theme | Faux Effects |
Original: $24.99
-65%$24.99
$8.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH923800 |
| Pattern Name | Herman Light Brown Wood |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Brown |
| Theme | Faux Effects |
























