AH925308 | Arthouse, Fonda Dark Green Jungle Party - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH925308 |
| Pattern Name | Fonda Dark Green Jungle Party |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH925308 | Arthouse, Fonda Dark Green Jungle Party - Brewster Wallpaper
AH925308 | Arthouse, Fonda Dark Green Jungle Party - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH925308 |
| Pattern Name | Fonda Dark Green Jungle Party |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
Original: $24.50
-65%$24.50
$8.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH925308 |
| Pattern Name | Fonda Dark Green Jungle Party |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
























