AH946006 | Arthouse, Rafe Grey Woven Texture - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH946006 |
| Pattern Name | Rafe Grey Woven Texture |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Grey |
| Theme | Faux Effects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH946006 | Arthouse, Rafe Grey Woven Texture - Brewster Wallpaper
AH946006 | Arthouse, Rafe Grey Woven Texture - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH946006 |
| Pattern Name | Rafe Grey Woven Texture |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Grey |
| Theme | Faux Effects |
Original: $24.99
-65%$24.99
$8.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH946006 |
| Pattern Name | Rafe Grey Woven Texture |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Random |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Grey |
| Theme | Faux Effects |
























