Am100452.11.0 | Rocco, Andrew Martin Rocco - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100452.11.0 |
| Pattern Name | Rocco |
| Collection | Andrew Martin Rocco |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Am100452.11.0 | Rocco, Andrew Martin Rocco - Kravet Couture Fabric
Am100452.11.0 | Rocco, Andrew Martin Rocco - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100452.11.0 |
| Pattern Name | Rocco |
| Collection | Andrew Martin Rocco |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
Original: $217.35
-65%$217.35
$76.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100452.11.0 |
| Pattern Name | Rocco |
| Collection | Andrew Martin Rocco |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |











