Am100463.16.0 | Teepee, Andrew Martin Folklore - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100463.16.0 |
| Pattern Name | Teepee |
| Collection | Andrew Martin Folklore |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | White |
| Theme | Herringbone |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Am100463.16.0 | Teepee, Andrew Martin Folklore - Kravet Couture Fabric
Am100463.16.0 | Teepee, Andrew Martin Folklore - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100463.16.0 |
| Pattern Name | Teepee |
| Collection | Andrew Martin Folklore |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | White |
| Theme | Herringbone |
| Notes | 0 |
Original: $129.07
-65%$129.07
$45.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100463.16.0 |
| Pattern Name | Teepee |
| Collection | Andrew Martin Folklore |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | White |
| Theme | Herringbone |
| Notes | 0 |









