AT16126 | Belvedere, Holly Trellis, Beige - Anna French Wallpaper
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16126 |
| Pattern Name | Holly Trellis |
| Collection | Belvedere |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Color | Brown |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

AT16126 | Belvedere, Holly Trellis, Beige - Anna French Wallpaper
AT16126 | Belvedere, Holly Trellis, Beige - Anna French Wallpaper
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16126 |
| Pattern Name | Holly Trellis |
| Collection | Belvedere |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Color | Brown |
| Theme | Trellis |
Original: $112.00
-65%$112.00
$39.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16126 |
| Pattern Name | Holly Trellis |
| Collection | Belvedere |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Color | Brown |
| Theme | Trellis |












