AT16144 | Belvedere, Ribbon Sisal, Sage - Anna French Wallpaper
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16144 |
| Pattern Name | Ribbon Sisal |
| Collection | Belvedere |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Sisal |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Color | Green |
| Theme | Sisal |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

AT16144 | Belvedere, Ribbon Sisal, Sage - Anna French Wallpaper
AT16144 | Belvedere, Ribbon Sisal, Sage - Anna French Wallpaper
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16144 |
| Pattern Name | Ribbon Sisal |
| Collection | Belvedere |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Sisal |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Color | Green |
| Theme | Sisal |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16144 |
| Pattern Name | Ribbon Sisal |
| Collection | Belvedere |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Sisal |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Color | Green |
| Theme | Sisal |












