AT16148 | Belvedere, Deauville Linen, Flax - Anna French Wallpaper
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16148 |
| Pattern Name | Deauville Linen |
| Collection | Belvedere |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Random Match |
| Construction | Linen on Non Woven Backing |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Color | Beige |
| Theme | Soild |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

AT16148 | Belvedere, Deauville Linen, Flax - Anna French Wallpaper
AT16148 | Belvedere, Deauville Linen, Flax - Anna French Wallpaper
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16148 |
| Pattern Name | Deauville Linen |
| Collection | Belvedere |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Random Match |
| Construction | Linen on Non Woven Backing |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Color | Beige |
| Theme | Soild |
Original: $436.80
-65%$436.80
$152.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16148 |
| Pattern Name | Deauville Linen |
| Collection | Belvedere |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Random Match |
| Construction | Linen on Non Woven Backing |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Color | Beige |
| Theme | Soild |












