AT16153 | Belvedere, Edo Bloom, Blue on Pearl - Anna French Wallpaper
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16153 |
| Pattern Name | Edo Bloom |
| Collection | Belvedere |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Drop Match |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Color | Blue |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

AT16153 | Belvedere, Edo Bloom, Blue on Pearl - Anna French Wallpaper
AT16153 | Belvedere, Edo Bloom, Blue on Pearl - Anna French Wallpaper
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16153 |
| Pattern Name | Edo Bloom |
| Collection | Belvedere |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Drop Match |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Color | Blue |
| Theme | Leaves |
Original: $219.20
-65%$219.20
$76.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16153 |
| Pattern Name | Edo Bloom |
| Collection | Belvedere |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Drop Match |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Color | Blue |
| Theme | Leaves |












