AT16163 | Belvedere, Farmingdale, Black - Anna French Wallpaper
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16163 |
| Pattern Name | Farmingdale |
| Collection | Belvedere |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Color | Black |
| Theme | Farming |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

AT16163 | Belvedere, Farmingdale, Black - Anna French Wallpaper
AT16163 | Belvedere, Farmingdale, Black - Anna French Wallpaper
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16163 |
| Pattern Name | Farmingdale |
| Collection | Belvedere |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Color | Black |
| Theme | Farming |
Original: $116.80
-65%$116.80
$40.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AT16163 |
| Pattern Name | Farmingdale |
| Collection | Belvedere |
| Width | 27 in (68.58 cm) |
| Match | Straight Match |
| Construction | Non Woven Wallpaper |
| Single Roll Area | 30.38 sq/ft (2.82 sq m) |
| Single Roll Length | 4.5 yd (4.11 m) |
| Double Roll Area | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Double Roll Length | 60.75 sq/ft (5.64 sq m) |
| Color | Black |
| Theme | Farming |












