Bfc-3714.16.0 | Bellport, Blithfield Leighton - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | BFC-3714.16.0 |
| Pattern Name | Bellport |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 52" |
| Vert. Repeat | 9" |
| Horz. Repeat | 17.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 88%;NYLON - 12% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Bfc-3714.16.0 | Bellport, Blithfield Leighton - Lee Jofa Fabric
Bfc-3714.16.0 | Bellport, Blithfield Leighton - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | BFC-3714.16.0 |
| Pattern Name | Bellport |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 52" |
| Vert. Repeat | 9" |
| Horz. Repeat | 17.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 88%;NYLON - 12% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | BFC-3714.16.0 |
| Pattern Name | Bellport |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 52" |
| Vert. Repeat | 9" |
| Horz. Repeat | 17.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 88%;NYLON - 12% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Texture |












