Bfc-3715.16.0 | Chain, Blithfield Leighton - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | BFC-3715.16.0 |
| Pattern Name | Chain |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 52.25" |
| Vert. Repeat | 23.75" |
| Horz. Repeat | 35" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 51%;VISCOSE - 49% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Beige |
| Theme | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Bfc-3715.16.0 | Chain, Blithfield Leighton - Lee Jofa Fabric
Bfc-3715.16.0 | Chain, Blithfield Leighton - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | BFC-3715.16.0 |
| Pattern Name | Chain |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 52.25" |
| Vert. Repeat | 23.75" |
| Horz. Repeat | 35" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 51%;VISCOSE - 49% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Beige |
| Theme | Trellis |
Original: $289.80
-65%$289.80
$101.43Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | BFC-3715.16.0 |
| Pattern Name | Chain |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 52.25" |
| Vert. Repeat | 23.75" |
| Horz. Repeat | 35" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 51%;VISCOSE - 49% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Beige |
| Theme | Trellis |












