C88610 | Medley, Matrix Grey Triangle - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | C88610 |
| Pattern Name | Matrix Grey Triangle |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Heavy Weight Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


C88610 | Medley, Matrix Grey Triangle - Brewster Wallpaper
C88610 | Medley, Matrix Grey Triangle - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | C88610 |
| Pattern Name | Matrix Grey Triangle |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Heavy Weight Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Original: $19.99
-65%$19.99
$7.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | C88610 |
| Pattern Name | Matrix Grey Triangle |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Heavy Weight Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |





















