FD43152 | Medley, Malcolm Grey Geo - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43152 |
| Pattern Name | Malcolm Grey Geo |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



FD43152 | Medley, Malcolm Grey Geo - Brewster Wallpaper
FD43152 | Medley, Malcolm Grey Geo - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43152 |
| Pattern Name | Malcolm Grey Geo |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |
Original: $23.10
-65%$23.10
$8.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43152 |
| Pattern Name | Malcolm Grey Geo |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Geometric |





















