Df3329 | Decadence Ii, Terrace Navy - Candice Olson Wallpaper
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3329 |
| Pattern Name | Terrace Navy |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Df3329 | Decadence Ii, Terrace Navy - Candice Olson Wallpaper
Df3329 | Decadence Ii, Terrace Navy - Candice Olson Wallpaper
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3329 |
| Pattern Name | Terrace Navy |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3329 |
| Pattern Name | Terrace Navy |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |












