Df3397 | Decadence Ii, Woven Glimmer Antique Gold - Candice Olson Wallpaper
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3397 |
| Pattern Name | Woven Glimmer Antique Gold |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper Weave |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Metallic |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Df3397 | Decadence Ii, Woven Glimmer Antique Gold - Candice Olson Wallpaper
Df3397 | Decadence Ii, Woven Glimmer Antique Gold - Candice Olson Wallpaper
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3397 |
| Pattern Name | Woven Glimmer Antique Gold |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper Weave |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Metallic |
| Theme | Textured |
Original: $382.50
-65%$382.50
$133.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3397 |
| Pattern Name | Woven Glimmer Antique Gold |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Paper Weave |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Metallic |
| Theme | Textured |






















