Dg-2003310 | Russian Roulette, Platinum - Donghia Wallpaper - Dg-20033.010.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-20033.010.0 |
| Pattern Name | Russian Roulette |
| Collection | Moondance |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Distressed Textures |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-2003310 | Russian Roulette, Platinum - Donghia Wallpaper - Dg-20033.010.0
Dg-2003310 | Russian Roulette, Platinum - Donghia Wallpaper - Dg-20033.010.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-20033.010.0 |
| Pattern Name | Russian Roulette |
| Collection | Moondance |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Distressed Textures |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-20033.010.0 |
| Pattern Name | Russian Roulette |
| Collection | Moondance |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Distressed Textures |
| Notes | 0 |












