Dg-2005904 | Jumbo, Green - Donghia Wallpaper - Dg-20059.004.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-20059.004.0 |
| Pattern Name | Jumbo |
| Collection | Circus |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 27.6" |
| Horz. Repeat | 36" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | GRASS - 97%;COTTON - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Distressed Textures |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-2005904 | Jumbo, Green - Donghia Wallpaper - Dg-20059.004.0
Dg-2005904 | Jumbo, Green - Donghia Wallpaper - Dg-20059.004.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-20059.004.0 |
| Pattern Name | Jumbo |
| Collection | Circus |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 27.6" |
| Horz. Repeat | 36" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | GRASS - 97%;COTTON - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Distressed Textures |
| Notes | 0 |
Original: $94.34
-65%$94.34
$33.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-20059.004.0 |
| Pattern Name | Jumbo |
| Collection | Circus |
| Width | 36" |
| Vert. Repeat | 27.6" |
| Horz. Repeat | 36" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | GRASS - 97%;COTTON - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Distressed Textures |
| Notes | 0 |












