F5338 Hunter Green | Texture, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F5338 Hunter Green |
| Width | 54" |
| Direction | Non-Directional |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F5338 Hunter Green | Texture, Green - Greenhouse Fabric
F5338 Hunter Green | Texture, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F5338 Hunter Green |
| Width | 54" |
| Direction | Non-Directional |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Green |
Original: $48.00
-65%$48.00
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F5338 Hunter Green |
| Width | 54" |
| Direction | Non-Directional |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Green |












