FD43787 | Medley, Miya Dark Blue Faux Grasscloth - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43787 |
| Pattern Name | Miya Dark Blue Faux Grasscloth |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Faux Grasscloth |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



FD43787 | Medley, Miya Dark Blue Faux Grasscloth - Brewster Wallpaper
FD43787 | Medley, Miya Dark Blue Faux Grasscloth - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43787 |
| Pattern Name | Miya Dark Blue Faux Grasscloth |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Faux Grasscloth |
Original: $35.00
-65%$35.00
$12.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | FD43787 |
| Pattern Name | Miya Dark Blue Faux Grasscloth |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Faux Grasscloth |












