Grl88203 | Natural Palette Resource, Caldera Cork Silver Birch - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88203 |
| Pattern Name | Caldera Cork Silver Birch |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Cork |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Organic Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Grl88203 | Natural Palette Resource, Caldera Cork Silver Birch - Ronald Redding Wallpaper
Grl88203 | Natural Palette Resource, Caldera Cork Silver Birch - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88203 |
| Pattern Name | Caldera Cork Silver Birch |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Cork |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Organic Textures |
Original: $59.50
-65%$59.50
$20.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | GRL88203 |
| Pattern Name | Caldera Cork Silver Birch |
| Collection | Natural Palette Resource |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Cork |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Organic Textures |






















