Si26143 | Artisan Studio, Loom White - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI26143 |
| Pattern Name | Loom White |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 20.8" |
| Match | Random |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Si26143 | Artisan Studio, Loom White - York Wallpaper
Si26143 | Artisan Studio, Loom White - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI26143 |
| Pattern Name | Loom White |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 20.8" |
| Match | Random |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
Original: $153.00
-65%$153.00
$53.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | SI26143 |
| Pattern Name | Loom White |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 20.8" |
| Match | Random |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 57 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |






















