Gwp-3746-513 | Flutter Sisal, Blue Insects - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3746.513.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3746.513.0 |
| Pattern Name | Flutter Sisal |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 33.5" |
| Vert. Repeat | 62.1" |
| Horz. Repeat | 33.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Insects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3746-513 | Flutter Sisal, Blue Insects - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3746.513.0
Gwp-3746-513 | Flutter Sisal, Blue Insects - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3746.513.0
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3746.513.0 |
| Pattern Name | Flutter Sisal |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 33.5" |
| Vert. Repeat | 62.1" |
| Horz. Repeat | 33.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Insects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3746.513.0 |
| Pattern Name | Flutter Sisal |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre Wallcovering |
| Width | 33.5" |
| Vert. Repeat | 62.1" |
| Horz. Repeat | 33.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Insects |












