M1651 | Medley, Eden Grey Tropical - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M1651 |
| Pattern Name | Eden Grey Tropical |
| Collection | Medley |
| Width | 20.86" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.86" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



M1651 | Medley, Eden Grey Tropical - Brewster Wallpaper
M1651 | Medley, Eden Grey Tropical - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M1651 |
| Pattern Name | Eden Grey Tropical |
| Collection | Medley |
| Width | 20.86" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.86" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M1651 |
| Pattern Name | Eden Grey Tropical |
| Collection | Medley |
| Width | 20.86" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.86" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Tropical |












