MUR364M | Origin Murals, Flowing Flowers - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | MUR364M |
| Pattern Name | Flowing Flowers |
| Collection | Origin Murals |
| Width | 19.7" |
| Match | 0 |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 7.8 ' |
| COVERAGE | 6 panels - Measures 9-ft 10-in wide by 7-ft 10-in tall when assembled |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



MUR364M | Origin Murals, Flowing Flowers - Brewster Wallpaper
MUR364M | Origin Murals, Flowing Flowers - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | MUR364M |
| Pattern Name | Flowing Flowers |
| Collection | Origin Murals |
| Width | 19.7" |
| Match | 0 |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 7.8 ' |
| COVERAGE | 6 panels - Measures 9-ft 10-in wide by 7-ft 10-in tall when assembled |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |
Original: $104.16
-65%$104.16
$36.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | MUR364M |
| Pattern Name | Flowing Flowers |
| Collection | Origin Murals |
| Width | 19.7" |
| Match | 0 |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 7.8 ' |
| COVERAGE | 6 panels - Measures 9-ft 10-in wide by 7-ft 10-in tall when assembled |
| Color | Pink |
| Theme | Floral |






















