MUR391M | Origin Murals, Fruit and Foliage - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | MUR391M |
| Pattern Name | Fruit and Foliage |
| Collection | Origin Murals |
| Width | 19.7" |
| Match | 0 |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 7.8 ' |
| COVERAGE | 6 panels - Measures 9-ft 10-in wide by 7-ft 10-in tall when assembled |
| Color | Pink |
| Theme | Fruit |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


MUR391M | Origin Murals, Fruit and Foliage - Brewster Wallpaper
MUR391M | Origin Murals, Fruit and Foliage - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | MUR391M |
| Pattern Name | Fruit and Foliage |
| Collection | Origin Murals |
| Width | 19.7" |
| Match | 0 |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 7.8 ' |
| COVERAGE | 6 panels - Measures 9-ft 10-in wide by 7-ft 10-in tall when assembled |
| Color | Pink |
| Theme | Fruit |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | MUR391M |
| Pattern Name | Fruit and Foliage |
| Collection | Origin Murals |
| Width | 19.7" |
| Match | 0 |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 7.8 ' |
| COVERAGE | 6 panels - Measures 9-ft 10-in wide by 7-ft 10-in tall when assembled |
| Color | Pink |
| Theme | Fruit |






















