Mx9611 | Astoria, Tandem Stripe - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9611 |
| Pattern Name | Tandem Stripe |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Mx9611 | Astoria, Tandem Stripe - Ronald Redding Wallpaper
Mx9611 | Astoria, Tandem Stripe - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9611 |
| Pattern Name | Tandem Stripe |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Original: $187.00
-65%$187.00
$65.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9611 |
| Pattern Name | Tandem Stripe |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |












