Mx9631 | Astoria, Diamond Legacy - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9631 |
| Pattern Name | Diamond Legacy |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Black |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Mx9631 | Astoria, Diamond Legacy - Ronald Redding Wallpaper
Mx9631 | Astoria, Diamond Legacy - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9631 |
| Pattern Name | Diamond Legacy |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Black |
| Theme | Geometric |
Original: $187.00
-65%$187.00
$65.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9631 |
| Pattern Name | Diamond Legacy |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Black |
| Theme | Geometric |




















