Mx9671 | Astoria, Regent - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9671 |
| Pattern Name | Regent |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Black |
| Theme | Chevron |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Mx9671 | Astoria, Regent - Ronald Redding Wallpaper
Mx9671 | Astoria, Regent - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9671 |
| Pattern Name | Regent |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Black |
| Theme | Chevron |
Original: $170.00
-65%$170.00
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9671 |
| Pattern Name | Regent |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Black |
| Theme | Chevron |




















