Mx9680 | Astoria, Floral Lace - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9680 |
| Pattern Name | Floral Lace |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Mx9680 | Astoria, Floral Lace - Ronald Redding Wallpaper
Mx9680 | Astoria, Floral Lace - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9680 |
| Pattern Name | Floral Lace |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9680 |
| Pattern Name | Floral Lace |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Green |
| Theme | Floral |


















