W4274-317 | Kravet Design, Red Floral - Kravet Design Wallpaper - W4274.317.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4274.317.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Classics |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Red |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4274-317 | Kravet Design, Red Floral - Kravet Design Wallpaper - W4274.317.0
W4274-317 | Kravet Design, Red Floral - Kravet Design Wallpaper - W4274.317.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4274.317.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Classics |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Red |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4274.317.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Classics |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Red |
| Theme | Floral |



















