Mx9692 | Astoria, Abbey'S Garland - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9692 |
| Pattern Name | Abbey's Garland |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Mx9692 | Astoria, Abbey'S Garland - Ronald Redding Wallpaper
Mx9692 | Astoria, Abbey'S Garland - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9692 |
| Pattern Name | Abbey's Garland |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Original: $187.00
-65%$187.00
$65.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9692 |
| Pattern Name | Abbey's Garland |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.25" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |












