Ncw2242-07 | Fandango Wisteria - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW2242-07 |
| Pattern Name | Fandango Wisteria |
| WEIGHT GSM | 0.8100000000000001 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 48 (19) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw2242-07 | Fandango Wisteria - Nina Campbell Wallpaper
Ncw2242-07 | Fandango Wisteria - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW2242-07 |
| Pattern Name | Fandango Wisteria |
| WEIGHT GSM | 0.8100000000000001 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 48 (19) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Original: $266.00
-65%$266.00
$93.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW2242-07 |
| Pattern Name | Fandango Wisteria |
| WEIGHT GSM | 0.8100000000000001 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 48 (19) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |












