Ncw4120-01 | Braemar Holmwood Aqua/White - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4120-01 |
| Pattern Name | Braemar Holmwood Aqua/White |
| WEIGHT GSM | 0.8 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Medallion |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4120-01 | Braemar Holmwood Aqua/White - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4120-01 | Braemar Holmwood Aqua/White - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4120-01 |
| Pattern Name | Braemar Holmwood Aqua/White |
| WEIGHT GSM | 0.8 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Medallion |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4120-01 |
| Pattern Name | Braemar Holmwood Aqua/White |
| WEIGHT GSM | 0.8 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Medallion |












