Ncw4272-02 | Coromandel Pavilion Garden Silver - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4272-02 |
| Pattern Name | Coromandel Pavilion Garden Silver |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 68 (26½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Global |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4272-02 | Coromandel Pavilion Garden Silver - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4272-02 | Coromandel Pavilion Garden Silver - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4272-02 |
| Pattern Name | Coromandel Pavilion Garden Silver |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 68 (26½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Global |
Original: $364.00
-65%$364.00
$127.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4272-02 |
| Pattern Name | Coromandel Pavilion Garden Silver |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 68 (26½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Global |
















