Ncw4274-02 | Coromandel Palmetto Aqua/Stone/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4274-02 |
| Pattern Name | Coromandel Palmetto Aqua/Stone/Green |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 65 (25½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4274-02 | Coromandel Palmetto Aqua/Stone/Green - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4274-02 | Coromandel Palmetto Aqua/Stone/Green - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4274-02 |
| Pattern Name | Coromandel Palmetto Aqua/Stone/Green |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 65 (25½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4274-02 |
| Pattern Name | Coromandel Palmetto Aqua/Stone/Green |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 65 (25½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Tropical |












