Ncw4275-02 | Coromandel Concertina Blue - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4275-02 |
| Pattern Name | Coromandel Concertina Blue |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 52 (20½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4275-02 | Coromandel Concertina Blue - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4275-02 | Coromandel Concertina Blue - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4275-02 |
| Pattern Name | Coromandel Concertina Blue |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 52 (20½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Original: $364.00
-65%$364.00
$127.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4275-02 |
| Pattern Name | Coromandel Concertina Blue |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 52 (20½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |












