Ncw4304-06 | Les Reves Marguerite Indigo/Blue - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4304-06 |
| Pattern Name | Les Reves Marguerite Indigo/Blue |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 38 (15) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Medallion |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4304-06 | Les Reves Marguerite Indigo/Blue - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4304-06 | Les Reves Marguerite Indigo/Blue - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4304-06 |
| Pattern Name | Les Reves Marguerite Indigo/Blue |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 38 (15) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Medallion |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4304-06 |
| Pattern Name | Les Reves Marguerite Indigo/Blue |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 38 (15) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Medallion |












