Ncw4352-03 | Les Indiennes Bonnelles Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4352-03 |
| Pattern Name | Les Indiennes Bonnelles Aqua |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 33 (13) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4352-03 | Les Indiennes Bonnelles Aqua - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4352-03 | Les Indiennes Bonnelles Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4352-03 |
| Pattern Name | Les Indiennes Bonnelles Aqua |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 33 (13) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4352-03 |
| Pattern Name | Les Indiennes Bonnelles Aqua |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 33 (13) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Leaves |












