Ncw4391-02 | Ashdown Cloisters Aqua/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4391-02 |
| Pattern Name | Ashdown Cloisters Aqua/Taupe |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 72 (28) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Global |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4391-02 | Ashdown Cloisters Aqua/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4391-02 | Ashdown Cloisters Aqua/Taupe - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4391-02 |
| Pattern Name | Ashdown Cloisters Aqua/Taupe |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 72 (28) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Global |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4391-02 |
| Pattern Name | Ashdown Cloisters Aqua/Taupe |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 72 (28) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Global |












