Ncw4392-01 | Ashdown Chelwood Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4392-01 |
| Pattern Name | Ashdown Chelwood Aqua |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 58.5 (23) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4392-01 | Ashdown Chelwood Aqua - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4392-01 | Ashdown Chelwood Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4392-01 |
| Pattern Name | Ashdown Chelwood Aqua |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 58.5 (23) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Original: $332.00
-65%$332.00
$116.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4392-01 |
| Pattern Name | Ashdown Chelwood Aqua |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 58.5 (23) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |












