Ncw4492-02 | Signature Sackville Stripe Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4492-02 |
| Pattern Name | Signature Sackville Stripe Aqua |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4492-02 | Signature Sackville Stripe Aqua - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4492-02 | Signature Sackville Stripe Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4492-02 |
| Pattern Name | Signature Sackville Stripe Aqua |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4492-02 |
| Pattern Name | Signature Sackville Stripe Aqua |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |












