Ncw4497-03 | Signature Toile Chinoise Indigo - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4497-03 |
| Pattern Name | Signature Toile Chinoise Indigo |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 131 (51½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4497-03 | Signature Toile Chinoise Indigo - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4497-03 | Signature Toile Chinoise Indigo - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4497-03 |
| Pattern Name | Signature Toile Chinoise Indigo |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 131 (51½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Chinoiserie |
Original: $584.00
-65%$584.00
$204.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4497-03 |
| Pattern Name | Signature Toile Chinoise Indigo |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 131 (51½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Chinoiserie |












