Ncw4498-01 | Signature Poiteau Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4498-01 |
| Pattern Name | Signature Poiteau Aqua |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4498-01 | Signature Poiteau Aqua - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4498-01 | Signature Poiteau Aqua - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4498-01 |
| Pattern Name | Signature Poiteau Aqua |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4498-01 |
| Pattern Name | Signature Poiteau Aqua |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Tropical |












