Ncw4592-05 | Honfleur Anduze Blue/Chocolate - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4592-05 |
| Pattern Name | Honfleur Anduze Blue/Chocolate |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 14 (5½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4592-05 | Honfleur Anduze Blue/Chocolate - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4592-05 | Honfleur Anduze Blue/Chocolate - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4592-05 |
| Pattern Name | Honfleur Anduze Blue/Chocolate |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 14 (5½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4592-05 |
| Pattern Name | Honfleur Anduze Blue/Chocolate |
| WEIGHT GSM | 160 |
| Width | 9m x 52cm (10 yds x 20½) |
| Repeat CM (INS) | 14 (5½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |












