P2022100-5A | Baldwin Stripe Wp, Blue Stripes - Lee Jofa Wallpaper - P2022100.5A.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2022100.5A.0 |
| Pattern Name | Baldwin Stripe Wp |
| Collection | Sarah Bartholomew Wallpapers |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 4.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 55%;SYNTHETIC - 21%;OTHER - 20%;BINDER - 4% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2022100-5A | Baldwin Stripe Wp, Blue Stripes - Lee Jofa Wallpaper - P2022100.5A.0
P2022100-5A | Baldwin Stripe Wp, Blue Stripes - Lee Jofa Wallpaper - P2022100.5A.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2022100.5A.0 |
| Pattern Name | Baldwin Stripe Wp |
| Collection | Sarah Bartholomew Wallpapers |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 4.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 55%;SYNTHETIC - 21%;OTHER - 20%;BINDER - 4% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2022100.5A.0 |
| Pattern Name | Baldwin Stripe Wp |
| Collection | Sarah Bartholomew Wallpapers |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 4.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | WOOD PULP - 55%;SYNTHETIC - 21%;OTHER - 20%;BINDER - 4% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |












