P2023119-1523 | Hazelwood Paper, Blue Jacobean - Lee Jofa Wallpaper - P2023119.1523.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2023119.1523.0 |
| Pattern Name | Hazelwood Paper |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 46.8" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2023119-1523 | Hazelwood Paper, Blue Jacobean - Lee Jofa Wallpaper - P2023119.1523.0
P2023119-1523 | Hazelwood Paper, Blue Jacobean - Lee Jofa Wallpaper - P2023119.1523.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2023119.1523.0 |
| Pattern Name | Hazelwood Paper |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 46.8" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Jacobean |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2023119.1523.0 |
| Pattern Name | Hazelwood Paper |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 46.8" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Jacobean |












