P2025114-315 | Pink Colony Wp, Blue Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025114.315.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025114.315.0 |
| Pattern Name | Pink Colony Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 18.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025114-315 | Pink Colony Wp, Blue Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025114.315.0
P2025114-315 | Pink Colony Wp, Blue Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025114.315.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025114.315.0 |
| Pattern Name | Pink Colony Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 18.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Tropical |
Original: $592.50
-65%$592.50
$207.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025114.315.0 |
| Pattern Name | Pink Colony Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 18.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Tropical |












