P2025115-51 | Palms Way Mural Gc, Blue Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025115.51.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025115.51.0 |
| Pattern Name | Palms Way Mural Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 100.39" |
| Vert. Repeat | 111.53" |
| Horz. Repeat | 100.39" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | BLUE |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025115-51 | Palms Way Mural Gc, Blue Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025115.51.0
P2025115-51 | Palms Way Mural Gc, Blue Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025115.51.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025115.51.0 |
| Pattern Name | Palms Way Mural Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 100.39" |
| Vert. Repeat | 111.53" |
| Horz. Repeat | 100.39" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | BLUE |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025115.51.0 |
| Pattern Name | Palms Way Mural Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 100.39" |
| Vert. Repeat | 111.53" |
| Horz. Repeat | 100.39" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | BLUE |
| Theme | Tropical |












